Najatrakcyjniejsze żywności dla psów. Gdzie je można pozyskać?

Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Marka Pedigree od lat trudni się produkcją karm dla czworonogów. Razem z oczekiwaniami konsumentów w ich ofercie można odnaleźć karmy dla dorosłych psów, oraz także i takie przystosowane dla szczeniąt. Jest więc to wyjątkowo ważne dlatego, iż zapotrzebowanie na mikroskładniki żywieniowe szczeniąt i psów dużych wyraźnie się różni. Więc z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Które makroskładniki odżywcze daje? W tym materiale postaramy się odpowiedzieć na niniejsze zagadnienia i także przedstawić ofertę firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree przygotowała dwa typy karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe czołowe w ofercie firmy odnajdziemy 4 typy karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych odmian piesków i 3 warianty karm dane dla piesków odmian miniaturowych wielkich i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została przygotowana przez szereg profesjonalnych ekspertów z wiedzą o tym, aby zapewnić szczeniętom najzdrowszy rozwój. W składzie karmy zlokalizujemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i ryż, które są doskonałe dla delikatnych żołądków małych psów. Ponadto karma Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest potrzebna szczeniętom w okresie dynamicznego przyrostu. Obok walorów odżywczych warto dodatkowo wspomnieć o pozytywach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jednymi z ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bardzo prosty. Zawiera zboża, sporą porcję mięsa (26%), oleje i tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
Polecam ten sklep zoologczny jeśli chodzi o psie karmy https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej firma sprzedaje też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem także karma Pedigree w puszce bądź w torebce) posiada aromatyczne mięsne kawałki utopione w galaretce, która sprzyja trawienie składników odżywczych wprowadzonych w karmie. Dzięki temu karma jest nie jeno wyśmienita, ale jednocześnie właściwa i lekka. Mokra karma Pedigree Junior zawiera mikroskładniki odpowiedzialne za mocne i zdrowe kości (inaczej wapń i fosfor), pogłębiające odporność (witamina E plus minerały) oraz wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki zastosowaniu dobrych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Dodając propozycja firmy Pedigree w kierunku karm dla szczeniąt jest względnie duża, umiemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy przygotowane przez markę, która jest na rynku od wielu lat i dodatkowo ciągle zmienia swoje wyroby korzystając z na doświadczeniu własnym i doradców z jakimi współtworzy. Dzięki temuż są to karmy znakomicie dobrane do potrzeb aktywnie kształtujących się szczeniąt także ze względu na atuty odżywcze, jak i także smakowe.